Home / Новини кіно / Netflix профінансує трилер Девіда Ейра з Уіллом Смітом
Уилл Смит

Netflix профінансує трилер Девіда Ейра з Уіллом Смітом

На початку березня відразу кілька голлівудських студій вступили в бій за проект Девіда Ейра Bright за сценарієм Макса Лендіса. Уілл Сміт і Джоел Едгертон погодилися на головні ролі, але в підсумку картина буде робитися зусиллями стрім-гіганта Netflix.

Битва за Bright тривала два тижні. Netflix вийшов переможцем, заплативши за проект 90 мільйонів доларів. З них 3 мільйони підуть сценаристу, 45 - безпосередньо на зйомку, а решту грошей, як припускає Deadline, підуть на оплату гонорарів.

Серед тих, хто боровся за картину, були Warner (разом з MGM) і продюсер Кевін Скотт Фрайкс, який очолює кінокомпанію PalmStar. Всі вони планували випускати фільм в кінопрокат.

Для Netflix це безпрецедентний крок. Одна справа - вкладатися в комедійний вестерн c Адамом Сендлером, і зовсім інша - в паранормальниЙ трилер з Уїллом Смітом. Netflix планує показати фільм Ейра одночасно своїм передплатникам у всьому світі. Кінопрокат буде обмеженим.

Як кажуть інсайдери, Bright за сюжетом нагадує «Людей в чорному». Так що Netflix чекають серйозні витрати на візуальні ефекти. Зйомки фільму пройдуть цієї осені в Лос-Анджелесі. Місто вибрав режисер, для якого локації грають велике значення.

Відзначимо, що Девід Ейр знімав Уілла Сміта в екранізації коміксу «Загін самогубців». Сміт вчора з'явився на прем'єрі фільму «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», щоб підтримати своїх колег по всесвіту DC.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *